Cennik

Cennik wypożyczenia kajaków


Ważna uwaga

Ponieważ sezon kajakowy jest krótki istnieje konieczność maksymalnego wykorzystania sprzętu, dlatego wpłacona należność/zaliczka nie jest zwracana. Jednak w przypadku załamania pogody lub przyczyn losowych leżących po stronie wypożyczalni, termin spływu jest przesuwany na dowolny inny termin, jednak je dłużej niż 15 miesięcy od pierwotnej daty spływu.

Niekiedy zdarza się, że wyjazd na upragniony spływ planujemy miesiącami, a nawet latami. Niestety kilka dni przed spływem okazuje się, że z jakichś powodów nie może w nim uczestniczyć. Dlatego warto jest wykupić ubezpieczenie od rezygnacji z wypożyczenia. Takie ubezpieczenie kosztuje tylko 15 zł za kajak.

Poniższy cennik służy tylko do celów orientacyjnych. Dokładną cenę za spływ otrzymamy podczas rezerwacji, gdyż zależy ona od obłożenia tras i samej trasy spływu. Proszę wejść na stronę rezerwacji, wybrać termin i ilość kajaków, a pokaże się lista dostępnych tras z cenami zależnymi od rodzaju wpłaty. Można dokonać rezerwacji wstępnej, a następnie po rozmowie z konsultantem ustalić inną trasę lub wynegocjować niższą cenę.

Wypożyczenie kajaka z 2 wiosłami, 2 kapokami z dowozem przy wypożyczeniu min. 4 kajaków(obowiązek tylko w dni powszednie). Dojazd wliczony jest dla tras od Sukowa do Mokrska. Poza ten obszar dowozimy za opłatą 1.80 zł za kilometr licząc w obie strony od miejscowości Morawica. (Zapewniamy transport kierowców z miejsca końca spływu na parking, gdzie pozostawiono samochody. Pozostałe osoby mogą być odwiezione jedynie w razie wolnych miejsc w busie.)
Godziny rozpoczecia i zakończenia uzgadniane są przed rozpoczeciem wypożyczenia. Obowiązuje zasada, że rozpoczęcie i zakończenie wypożyczenia musi nastąpić dla grup min. 4 kajaków o jednej porze. Miejsca i godziny wydania/odbioru sprzętu są sztywne. Kierowca czeka do 0.5 godziny na odbiór sprzętu w umówionym miejscu. Po tym czasie kierowca może pojechać po odbiór sprzętu od innych wypożyczających. W takim przypadku pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50zł. W każdym momencie można zadzwonić (tel. 668-208-410) i ustalić własne warunki wypożyczenia. Dla grup pow. 8 kajaków możliwe upusty
Obowiązuje od maja do października
Czas trwania
spływu
Cena wpłata przed spływemCena wpłata na konto bankowe
Rozpoczęcie od godz. 8:00, zakończenie do godz. 19:00100 zł80 zł

Wypożyczenie kajaka z 2 wiosłami, 2 kapokami bez dowozu. Warunkiem wypożyczenia jest wpłata na konto z dwudniowym wyprzedzeniem. Przewidziana jest zniżka za wniesienie opłaty za wypożyczenie z min. 2 tygodniowym wyprzedzeniem (przesłane e-mailem potwierdzenie wpłaty).
W każdym momencie można zadzwonić (tel. 668-208-410) i ustalić własne warunki wypożyczenia. Dla grup pow. 8 kajaków możliwe upusty
Obowiązuje od maja do października
Czas trwania
spływu
Cena
Rozpoczęcie od godz. 19:00, zakończenie do godz. 19:00 dnia następnego (przedpłata)70 zł